Deltagere i konsultasjonsteam

Marita

Marita Sandvik

 

 

Marita Sandvik

Brøset, St. Olavs Hospital

marita.sandvik@stolav.no

 

 

 

 

 

Øystein

Øystein Wammer-Pettersen

 

Øystein Wammer-Pettersen
Statens barnehus

oystein.wammer-pettersen@politiet.no

 

 

 

 

 

Hans

Hans Andreas Knutsen

 

Hans Andreas Knutsen
Omsorgsenheten,Trondheim kommune

hans-andreas.knutsen@trondheim.kommune.no

 

 

 

 

 

 

Morten

Morten Lundgren


Morten Lundgren

BUP Klostergata, St. Olavs Hospital

morten.lundgren@stolav.no

 

 

 

 

 

 

 

img_0563

Else Baardsgaard

 

Else Baardsgaard
Omsorgsenheten, Trondheim kommune

else.baardsgaard@trondheim.kommune.no

 

 

 

 

 

 

generic-headshot

 

Evy Ann Trang Grønbech
BUP Lian, St. Olavs Hospital

Evy.Ann.Trang.Gronbech@stolav.no

 

 

 

 

 

img_0567

Jonas Overgaard

 

Jonas Overgaard
Bufetat

jonas.overgaard@bufetat.no

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklamer

En kommentar om “Deltagere i konsultasjonsteam

  1. Tilbaketråkk: REBESSA

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut / Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut / Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut / Endre )

Google+-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google+ konto. Logg ut / Endre )

Kobler til %s